KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966349
nr 1396 6349
Oidentifierad konstnär. Signerad, G Rohné, Paris. Olja på pannå, 21x32 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:35:45
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr